قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی کوپا ایتالیا؛ میزبانی بزرگان


8 تیم مطرح سری آ حریفان خود در مرحله یک هشتم نهایی کوپا ایتالیا را شناختند.

به گزارش وبسایت نود، بعد از انجام 62 بازی و رد و بدل شدن 210 گل، کوپا ایتالیای فصل 20-2019 بالاخره به مرحله یک هشتم نهایی رسید؛ مرحله ای که به معنای ورود تیم های مطرح سری آ به مسابقات خواهد بود. 

قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی کوپا ایتالیا امروز برگزار شد و تیم های اول تا هشتم فصل 19-2018 سری آ (که از این مرحله به مسابقات اضافه شده اند) حریفان خود را شناختند.

بازی های در این مرحله به صورت تک حذفی برگزار خواهد شد و در صورت لزوم، وقت های اضافی و ضربات پنالتی تکلیف برنده را تعیین خواهد کرد. به همین دلیل هم امتیاز میزبانی در این مرحله بسیار مهم است؛ امتیازی که در این مرحله، در اختیار تیم های بزرگ است.

ناپولی در ورزشگاه سن‌پائولو از پروجای ماسیمو اودو میزبانی خواهد کرد، تیمی که در مرحله قبل در خانه تیم ساسولو به برتری رسیده است. لاتزیو نیز در المپیکوی رم از کرمونزه، دیگر تیم سری بی میزبانی خواهد کرد. پروجا و کرمونزه تنها تیم هایی هستند که از فضایی غیر از سری آ به جمع 16 تیم پایانی راه یافته اند.

فیورنتینا که در مرحله قبل چیتادلا را حذف کرده، در یکی از بازی های جذاب این مرحله در برگامو مهمان آتالانتا خواهد بود و دو باشگاه شهر میلان نیز در سن سیرو از رقبای خود پذیرایی می‌کنند؛ اینتر به مصاف تیم آماده کالیاری می‌رود و میلان هم به مصاف اسپال خواهد رفت. پارما در انیو تاردینی از رم پذیرایی کرده و در نهایت یوونتوس در آلیانز تورین به مصاف اودینزه خواهد رفت. 

بازی های مرحله یک هشتم در روزهای 15 تا 22 ژانویه برگزار خواهد شد. در ادامه بار دیگر برنامه مرحله یک هشتم نهایی را مرور خواهیم کرد. (تیم های نخست، میزبان هستند)

ناپولی-پروجا

لاتزیو-کرمونزه

فیورنتینا-آتالانتا

اینترمیلان-کالیاری

میلان-اسپال

پارما-رم

تورینو-جنوا

یوونتوس-اودینزه

7712

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *