کمالوند: گل سالم ما مردود اعلام شد/انصاف نیست چون مقابل استقلال بودیم عدالت برگزار نشود


سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: بازی فکر می کنم خیلی خوب بود اما نتیجه منصفانه نبود از بازیکنانم نهایت تشکر را می کنم زیرا فوتبال خوبی بازی می کنند.

به گزارش وب‌سایت نود، فراز کمالوند بعد از شکست 2 بر صفر مقابل استقلال در نشست خبری اظهار داشت: بازی فکر می کنم خیلی خوب بود اما نتیجه منصفانه نبود از بازیکنانم نهایت تشکر را می کنم زیرا فوتبال خوبی بازی می کنند. نسبت به پتانسیل و بودجه ای که داریم کل بودجه تیم ما به اندازه دستمزد یکی از بازیکنان تیم های بالا جدول است. ترکمان بازیکن 200 میلیونی ما ستاره امروز بازی بود.انصاف حکم می کند که عدالت محور باشیم گل سالم ما مردود اعلام شد.

وی افزود:انصاف نیست که چون ما پول نداریم و شب قبل از بازی یکی از اعضای تیم باید پول هتل را بدهد چنین اتفاقاتی هم برای ما در زمین مسابقه رخ بدهد. ما با دست خالی بازی کردیم با این حال 4-5 بازیکن جوان و خوب مثل شفیعی، پوریا آریاکیا و ترکمن بازی کردند اما می‌خواهم بپرسم چگونه گل محمد نوری را آفساید اعلام کردند چرا حداقل یک پنالتی به سود ما نگرفتند کاری به خطای هند ندارم روی حامد پاکدل خطای پنالتی شد. 

کمالوند تصریح کرد: استراماچونی تیم خوبی درست کرده اما انصاف نیست وقتی مقابل استقلال و تماشاگرانش بازی می‌کنید عدالت رعایت نشود، اجازه بدهید بازی عادلانه برگزار شود. استقلال گل زد و دخسوس اشتباه کرد نوش جانش بگذاریم در جریان بازی همه چیز اتفاق بیافتد.

سرمربی پارس جنوبی افزود: ما تیمی نیستیم که به داوری اعتراض کنیم، کنار زمین شلوغ‌بازی کنیم، درون زمین بریزیم  اما حق ما را هم تضییع نکنند از رئیس کمیته داوران آقای ممبینی می‌خواهم خودش شخصاً بازی را ببیند اگر حق ما در این بازی ضایع شده خودش به گونه‌ای حق ما را برگرداند. ما تیمی نیستیم که به دنبال قهرمانی یا گرفتن سهمیه آسیایی باشیم ما می‌خواهیم در لیگ برتر بمانیم و انصاف نیست با این مشکلاتی که داریم چنین رفتاری با ما شود. شب قبل از مسابقه اعضای تیم از جیب‌شان پول هتل را دریافت کردند ما تیم خوبی هستیم و امروز هم موقعیت‌های گلزنی ایجاد کردیم 4-5 موقعیت گل داشتیم. در بازی‌های گذشته هشت بار توپ را به تیر دروازه زدیم امروز حداقل یک پنالتی باید برای ما گرفته می‌شد.

وی افزود: ما مقابل سه تیم مدعی سه باخت داشتیم مقابل پرسپولیس، استقلال و تراکتور که سه مدعی هستند در خانه‌شان باختیم. امروز حداقل باید یک امتیاز می‌گرفتیم و شایسته باخت نبودیم از خبرنگاران هم تشکر می‌کنم که تا این موقع شب و با برق قطع شده در ورزشگاه ماندند تا خبرها را پوشش بدهند.

4416

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *