غفوری: اعتصاب نمی‌کنیم اما برای حقوقمان می‌جنگیم


کاپیتان استقلال نسبت به تاخیر در پرداخت مطالبات بازیکنان این تیم اعتراض کرد و خواستار رسیدگی مدیریت این باشگاه به مسائل مالی شد.

به گزارش وب‌سایت نود، وریا غفوری بعد از پیروزی ۲ بر صفر استقلال مقابل پارس جنوبی در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر تیم روی مسیر درست قرار گرفته است و همینطور جلو می‌رویم. اکنون در ابتدای راه هستیم و باید بتوانیم در جدول رده بندی بالاتر برویم.

او درباره شکست تراکتور در بازی با صنعت نفت و دشوار شدن بازی با این تیم تبریزی در هفته نهم لیگ برتر گفت: بازی‌های استقلال مقابل هر تیمی دشوار و حساس است و این شکست حساسیت بازی را هم افزایش می‌دهد.

کاپیتان استقلال درباره بهبود عملکردش در این تیم بعد از گذشت هفته‌های ابتدایی لیگ برتر گفت: هر سال سه، چهار هفته طول می‌کشد تا عملکردم بهتر شود. امسال هم متاسفانه همینطور بود. شرایط بدنی من بهتر شده و شرایط تیمی هم ارتقاء یافته است و هر بازیکنی می‌تواند در این شرایط بهتر بازی کند.

وی درباره مطالب منتشر شده علیه او بعد از بیان نظراتش درباره حمله ارتش ترکیه به کردهای سوریه و کشته شدن کودکان و افراد غیرنظامی، تاکید کرد: مطرح کردن این مباحث خنده‌دار است. کسی که این پیام را گذاشته است، متوجه صحبت‌های من نشده است. صحبت من، بحث کرد و ترک نیست. بحث من آواره‌ها و کودکان است که زندگی آن‌ها تحت الشعاع این مباحث قرار گرفته است. مطمئنا فردی که این پست را در فضای مجازی منتشر کرده، ترک تبریزی نبوده است چرا که من تبریزی‌ها را خوب می شناسم.

کاپیتان استقلال درباره ادامه اعتراضات به امیرحسین فتحی علی‌رغم پیروزی‌های استقلال گفت: خدا را شکر شرایط تیم بهتر شده و رفته رفته بهتر هم می‌شویم. تنها چیزی که شاید به این تیم ضربه بزند، مسائل مالی است که از نظر ذهنی بازیکنان را دچار مشکل کرده است.

وی خاطرنشان کرد: بازیکنانی که از سال گذشته در این تیم هستند، یک هزار تومانی هم بابت قرارداد جدید دریافت نکرده‌اند. این یک مشکل است. امیدوارم مدیریت به فکر باشد و این مشکل را حل کند چون بحث مالی به تیم ضربه می‌زند.

غفوری در پاسخ به این سوال که آیا مطالبات بازیکنان از سال گذشته تسویه حساب شده است، گفت: بابت پارسال پول داده‌اند. اگر مبالغی که این فصل پرداخت شده را کنار بگذاریم، مطالبات پارسال تقریبا تسویه حساب شده است.

کاپیتان استقلال در واکنش به اینکه آیا تداوم این روند منجر به اعتصاب بازیکنان می‌شود، تاکید کرد: تیم استقلال اعتصاب نمی‌کند اما برای حق و حقوق خودش می‌جنگد. این مسائلی که گفتم تاثیری روی بازی نمی‌گذارد. بازیکنان استقلال به حدی باغیرت هستند که برای تیمشان از جان مایه می‌گذارند.

او درباره اعتراض بازیکنان پارس جنوبی مبنی بر اینکه او با کشیدن پیراهن این تیم دچار خطای پنالتی شده گفت: نمی‌دانم، داور باید تشخیص بدهد.  

4416Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *