بحران در رختکن بارسلونا؛ عصبانیت بعد از برد متزلزل پراگ


وضعیت صدرنشین لالیگا در این روزها اصلا جالب به نظر نمی‌رسد.

به گزارش وبسایت نود، با گذشت 9 هفته از رقابت های لالیگا بارسلونا با 19 امتیاز صدرنشین این رقابت هاست و این تیم دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان را هم با صدرنشینی 7 امتیازی به پایان رسانده است. اما روشنایی و اطمینان، هنوز فاصله زیادی با این تیم بارسلونا دارد. 

شاید نحوه پیروزی بلوگرانا در آخرین بازی، سندی از این عدم قطعیت نسبت به بارسا باشد. بارسلونا در شرایطی در ادن آرنا مقابل اسلاویا پراگ به پیروزی 2-1 رسید که تیم جمهوری چک موقعیت های بهتری نسبت به آبی اناری ها ساخته بود و بارسلونا در نهایت با یک گل به خودی به پیروزی رسید. 

اکنون برخی از رسانه های اسپانیایی از سخنان تند و تیز برخی از بازیکنان بعد از این پیروزی در رختکن پرده برداشته اند. رسانه های مارکا و ال‌چیرینگیتو از مکالمه رک و تنش آمیز بازیکنان در رختکن خبر داده اند و “ما با این شیوه قهرمان لیگ قهرمانان نخواهیم شد” جمله ای بوده که بیش از همه بین این بازیکنان رد و بدل شده است.

در گفت و گوی بعد از مسابقه، مارک آندره تراشتگن دروازه بان بارسلونا رد و بدل شدن چنین مکالماتی را تایید کرده است:

“فکر کنم لازم بود تا درباره چیزهایی صحبت کنیم. چیزهایی هست که باید درباره آن ها بازنگری کنیم. چیزی درباره سخنانی که رد و بدل شد نمی‌گویم چرا که یک مسئله درونی است.”

این نمونه دیگری از ناامیدی موجود در ترکیب بارسلوناست. در ساعات گذشته، تصویری از لیونل مسی در شبکه های اجتماعی دست به دست شده است؛ تصویری که نشان می‌دهد لیونل مسی بعد از گل خوردن بارسلونا به ارنستو والورده خیره شده و به نظر او را دلیل این اتفاق می‌داند.

تمامی این اتفاقات در شرایطی رخ داده که وضعیت عجیب رختکن بارسلونا بعد از بازی، جنجال های زیادی را به وجود آورده بود. بارسلونا با به تعویق افتادن ال‌کلاسیکو اکنون چند روز بیشتر فرصت بازیابی خود را خواهد داشت و تا میزبانی سه شنبه شب از رئال وایادولید، فرصت حل برخی مشکلات را دارد. 

7712Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *