با مخالفت باشگاه ترکیه‌ای/ صیادمنش هم اردوی تیم امید را ترک کرد


مهاجم تیم ملی فوتبال امید به دلیل مخالفت باشگاه استانبول اسپور امکان حضور در بازی تدارکاتی برابر تیم المپیک قطر را نخواهد داشت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اللهیار صیادمنش گفت:خوشحالم که بعد از مدت ها به تیم المپیک اضافه شدم و در کنار بچه ها بودم. ما دو مسابقه برابر اندونزی انجام دادیم که متاسفانه نتوانستیم به نتیجه دلخواه برسیم. البته فکر می کنم بچه ها به هماهنگی بیشتری نیاز دارند و شرایط به گونه ای است که نمی توانیم مدت زیادی در کنار هم باشیم. امیدوارم این هماهنگی در اردوی آخر ایجاد شود. بچه ها و کادر انگیزه زیادی دارند و همه با تمام وجود برای موفقیت تیم تلاش می کنند. امیدوارم بتوانیم تا شروع مسابقات به هماهنگی و آمادگی لازم برسیم.

مهاجم تیم المپیک اضافه کرد:بازی با قطر  می تواند مسابقه بسیار خوبی برای تیم ما باشد. البته باشگاه استانبول اسپور با حضور من در این مسابقه مخالفت کرده چون خارج از زمان فیفا دی برگزار می شود همچنین بازی های حساسی در پیش داریم و از من خواستند طبق برنامه قبلی به باشگاه برگردم. امیدوارم بچه ها در این بازی هم موفق باشند و در اردوهای بعدی باز هم به تیم اضافه شوم.

2051

سایت فدراسیون فوتبال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *