بازتاب واکنش ویلموتس در رسانه‌‌های آلمانی و بلژیکی


انتشار خبری مبنی بر فسخ قرارداد سرمربی بلژیکی از طرف ایران، مارک ویلموتس را به واکنش وادار کرد و این نکته از چشم رسانه‌های اروپایی دور نماند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، ویلموتس هرچند از ایران دور است اما به نظر می‌رسد به دقت امور مربوط به تیم ملی و خودش را در رسانه‌های کشورمان، پیگیری می‌کند.

مربی 50 ساله پیشین تیم ملی بلژیک و ساحل‌عاج که چند ماه قبل با کلی شورو هیجان به عنوان جانشین کارلوس کی‌روش به تیم ملی ایران آمد، حالا بر «قطع همکاری با تیم ملی» تاکید دارد اما هنوز خودش را دارای قرارداد می‌‌داند و به زعم خود در حال مذاکره است.

بعد از آنکه یکی از رسانه‌های کشورمان از قطع همکاری از طرف فدراسیون فوتبال ایران خبرداد، او شب گذشته نسبت به این امر واکنش نشان داد و عنوان کرد همچنان مذاکرات برای اتمام همکاری ادامه دارد که این موضوع از دید رسانه‌های اروپایی نیز دور نماند.

سایت اشپورت‌بوتسر آلمان عنوان کرد در حالی که رسانه‌ها از قطع همکاری توسط ویلموتس با ایران خبردادند، این چهره بلژیکی از طریق توییتراطلاع داد که چنین اتفاقی نیفتاده و هنوز در حال مذاکره است تا بلکه راه‌حلی منطقی پیدا شود.

این سایت عنوان کرد ویلموتس به خبری که از فسخ قرارداد توسط فدراسیون فوتبال ایران با او توسط یکی از رسانه‌های ایرانی انتشاریافته بود، واکنش نشان داد.

اشپورت‌بوتسر برای خوانندگانش توضیح داد که مربی بلژیکی بعد از آنکه ماجرای به موقع پرداخت نشدن حقوقش پیش آمد،‌ درخواست فسخ قراردادش را در ماه گذشته مطرح کرد.

سایت نیوزبلاد بلژیک نیز همین نکته را بیان کرد. این رسانه از قول ویلموتس نوشت برخلاف گزارش رسانه‌ها،‌ هنوز هیچ توافقی حاصل نشده است.

1870

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *