المپیک ۲۰۲۰ یک سال به تعویق افتاد


سرانجام به شکل رسمی با تعویق المپیک ۲۰۲۰ موافقت شد.

به گزارش وبسایت نود، کمیته بین المللی المپیک با درخواست نخست وزیر ژاپن موافقت کرد و المپیک  ۲۰۲۰ توکیو یک سال به تعویق افتاد.

شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن که همواره روی برگزاری المپیک توکیو در موعد مقرر اصرار داشت، روز گذشته از مواضعش کوتاه آمد و گفت تعویق المپیک ۲۰۲۰ توکیو امری اجتناب‌ناپذیر است اما باید در سال ۲۰۲۰ برگزار شود.

به گزارش گاردین، NHK تلویزیون دولتی ژاپن اعلام کرد شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن به دلیل همه گیری ویروس کرونا در دنیا درخواست تعویقی یک ساله برای برگزاری مسابقات المپیک ۲۰۲۰ را به توماس باخ، رییس کمیته بین المللی المپیک ارسال کرده و باید در سال ۲۰۲۱ منتظر برگزاری المپیک توکیو باشیم. آبه همچنین اعلام کرده کمیته بین المللی المپیک با تعویق یک ساله مسابقات، موافق است.

کمیته بین المللی المپیک تا چند روز گذشته با تصمیم دولت ژاپن برای برگزاری المپیک در موعد مقرر موافق بود اما انصراف کانادا و استرالیا از شرکت در المپیک ۲۰۲۰ باعث شده هم دولت ژاپن و هم کمیته بین المللی المپیک از مواضعشان کوتاه بیایند. به این ترتیب با اعلام رسمی کمیته بین‌الملللی المپیک، المپیک توکیو با یک سال تاخیر در سال ۲۰۲۱ انجام می‌شود.

۱۹۷۷


طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل (اندروید و iOS) … با من تماس بگیرید ۰۹۱۲۴۹۶۴۰۴۶

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *