قیمت انواع دلار، یورو و درهم در بازارهای مختلف روز یکشنبه +جدول


به گزارش اقتصادنیوز، در معاملات روز یکشنبه بازار ارز قیمت دلار تنها ۵۰ تومان کاهش یافت و قیمت یورو نسبت به قیمت بسته شده روز شنبه ثابت باقی ماند.


»»» بیشتر بخوانید؛


قیمت ارز در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح ‌یکشنبه ابتدا با کاهش ۵۳ تومانی نسبت به روز ‌گذشته، ۲۴ هزار و ۹۳۶ تومان ثبت شد و در نیمه روز به ۲۴ هزار و ۷۳۲ تومان کاهش یافت. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز ابتدا ۵۲ تومان کاهش یافت و ۲۵ هزار و ۱۸۶ تومان ثبت شد و سپس در نیمه روز ۲۴ هزار و ۹۸۰ تومان نرخ‌گذاری شد.

قیمت یورو در بازار متشکل صبح امروز ابتدا بدون تغییر نسبت به دیروز ۳۰ هزار و ۱۴۶ تومان ثبت شد و در نیمه روز با افت ۲۸۳ تومانی ۲۹ هزار و ۸۶۳ تومان اعلام شد. قیمت یورو سنا نیز ابتدا ۳۰ هزار و ۴۴۷ تومان ثبت شد و سپس در نیمه روز ۳۰ هزار و ۱۶۱ تومان اعلام شد.

قیمت ارز های صرافی ملی

صرافی ملی امروز قیمت دلار را نسبت به قیمت بسته شده روز شنبه ۱۹۱ تومان کاهش داد و ۲۵ هزار و ۴۷ تومان ثبت کرد. قیمت یورو صرافی ملی نیز صبح امروز با افت ۱۰۴ تومانی نسبت به روز گذشته به ۳۰ هزار و ۳۴۳ تومان رسید.

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار در معاملات صبح شنبه بازار آزاد نسبت به روز شنبه ۵۰ تومان کاهش یافت و ۲۵ هزار و ۴۰۰ تومان شد. قیمت یورو نیز بدون تغییر نسبت به دیروز ۳۰ هزار و ۴۰۰ تومان معامله شد. 

قیمت دلار هرات نیز در معاملات امروز نسبت به شنبه ۲۰۰ تومان کاهش یافت و ۲۵ هزار و ۵۰۰ تومان مبادله شد.

قیمت درهم نیز که معامله‌گران آن را سیگنال دهنده قیمت دلار می‌دانند، در نیمه روز در قیمت ۷ هزار تومان قرار گرفت که نسبت به روز ‌‌شنبه ۷۰ تومان کاهش داشته است.

ارز و سکه

ربات سرخطی بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *