جزیره قشم – معرفی مجتمع امین قشم

جزیره قشم – معرفی مجتمع امین قشم

 

معرفی کلی مجتمع امین قشم:

سخن کوتاه را شروع کنیم از رنگ آبی دریا ، نرمی خاک ساحل، گرمای طلایی خورشید دیار دریا پیشگان خلیج همیشه فارس به لطف پروردگار هستی در جزیره ای که حاصل عظمت خداوند است شروع به ساخت مجموعه ای بی نظیر و توریستی و عظیم ترین پروژه ی خاص دنیا در جنوب کشور توسط گروه مهندسین مشاور ایرانی و خارجی طراحی گردیده که به لطف خداوند به شما هموطنان عزیز ارائه می دهیم.

جزیره زیبای قشم با گستره ای نزدیک به 1500 کیلومتر مربع از 22 کشور دنیا بزرگتر است. به لحاظ استراتژیک در دهانه ی تنگه ی هرمز در کنار جزایر هنگام ، هرمز و لارک قرار دارد بلندترین نقطه ی جزیره 397 متر و در جنوب باختری آن قرار دارد .

جایگاه ویژه جغرافیایی این جزیره در تنگه هرمز باعث شده که آنرا کلید خلیج فارس میدانند. همین موقعیت است که آنرا در طول تاریخ از نظر سوق الجیشی و بازرگانی از اهمیت ویژه ای برخوردار ساخته است.

از اهمیت جاذبه های گردشگری که باعث شده همه ساله میلیون ها گردشگر به این جزیره سرازیر شوند. میتوان از جنگل های منحصر به فرد حرا، دره ی ستارگان ، سواحل بکر و مرجانی ، غارهای خربس ، چاه های لافت ، غار نمک ،جزایر ناز و … را نام برد.

درچند سال اخیرنیز اهتمام دولتمردان نشان از توسعه و عقل اساسی در قشم داردکه بهره برداری از پل بزرگ خلیج فارس که جزیره قشم را بصورت ریلی و جاده ای به سرزمین مادری متصل می نماید یکی از بزرگترین این دستاوردها می باشد که باعث پیشرفت بیش از پیش قشم خواهد شد.

 

درباره مجتمع امین در جزیره قشم

 

امکانات و خدمات مجتمع امین قشم:

مشخصات کلی مجتمع امین قشم

مجتمع تجاری ، مسکونی و توریستی امین قشم مجموعه ای با زیربنای 100.000 متر مربع واقع در قشم جنب بلوار دریا است.

این مجموعه دارای بیش از 600 واحد تجاری و 600 واحد مسکونی در 25 طبقه ،که این مجتمع در کنار نمای دریا قرار گرفته است.

امکانات ویژه مجتمع امین قشم

مجتمع امین قشم دارای بزرگترین پارکینگ طبقاتی جزیره قشم، دارای باند فرود هلیکوپتر ،مجهز به کلینیک فوریت های پزشکی و همچنین به علت موقعیت عالی پروژه در جزیره قشم امکان سرمایه گذاری برند های معروف دنیا فراهم شده است که رفاه مناسبی برای خریداران فراهم خواهد آورد .

موقعیت مجتمع امین قشم

مجتمع امین قشم واقع در جزیره قشم جنب بلوار دریـا واقع شده است. از جمله بازار های جدید و مدرن این قسمت از بافت شهر را تشکیل داده است مجتمع امین قشم در محیط کاملا تجاری قرار دارد.

از مزایای این مجتمع امکان مشاهده جزیره لارک ، هرمز و ناهمواریهای شبه جزیره عربستان (کوههای عمان) است .

سازه مجتمع امین قشم

مجتمع امین قشم از جدیدترین متد معماری پایدار بهره میبرد. و طراحی معماری بی نظیری در ایران به خود اختصاص داده است که از سازه خاص و پایدار بهره می برد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *