کیلینی: رئال مادرید توپ طلای رونالدو را دزدید!


مدافع یوونتوس به باشگاه رئال مادرید اتهام زد.

 به گزارش سایت نود، جورجو کیلینی، مدافع یوونتوس، باشگاه رئال مادرید را به دزدیدن توپ طلای رونالدو متهم کرد.

 مدافع میانی و کاپیتان تیم فوتبال یوونتوس که شب گذشته در مراسم گالا (انتخاب بهترین‌های سری A) جایزه بهترین مدافع  را کسب کرد در واکنش به اهدای توپ طلای سال 2019 به لیونل مسی و عدم حضور کریستیانو رونالدو در این مراسم اهدای این جایزه برای دومین سال متوالی، اظهار داشت: «سال گذشته واقعاً توپ طلا را از رونالدو دزدیدند. رئال مادرید تمام تلاشش را کرد تا مطمئن شود رونالدو نمی‌تواند توپ طلا را ببرد و تصمیمش واقعاً عجیب بود. این فصل رقابت تعادل بیشتری داشت. با تمام احترامی که برای لوکا مودریچ قائلم، او حتی در بهترین فصل دوران بازیگری‌اش هم حقش نبود توپ طلا را ببرد. رسیدن توپ طلا به مودریچ پیامی از سوی باشگاه رئال مادرید بود تا نشان دهد اگر بخواهد می‌تواند مانع رسیدن رونالدو به توپ طلا شود.»

کیلینی افزود: «پارسال وقتی که مودریچ برنده توپ طلا شد، گفتند  او قهرمان لیگ قهرمانان شده است که بر اساس این منطق امسال ویرجیل فن‌دایک باید برنده می‌شد یا سال گذشته هم آنتوان گریزمان، پل پوگبا یا کیلیان امباپه که در جام جهانی کارهای خارق‌العاده‌ای انجام دادند. به نظر من اما تعلق گرفتن توپ طلا به مودریچ بی‌منطق بود.»

مسی با کسب توپ طلای سال 2019 از حیث دریافت مهمترین جایزه فردی دنیای فوتبال از رقیب پرتغالی‌اش سبقت گرفت و حالا به تنهایی با 6 توپ طلا در صدر جدول رده‌بندی برندگان این جایزه است.

1977

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *