پریرا: راهی جز شکایت از ماشین‌سازی باقی نمانده بود


لوسیانو پریرا، مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بعد از انتظار طولانی و عدم دریافت حق و حقوقم از ماشین‌سازی دیگر راهی جز شکایت از این باشگاه برایم باقی نمانده بود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، لوسیانو پریرا درباره شکایت از باشگاه ماشین‌سازی (گسترش فولاد سابق) و بسته شدن سه پنجره این تیم در فصل نقل‌وانتقالات اظهار داشت: وقتی از ماشین‌سازی جدا شدم از مسئولان این باشگاه خواستم که طلبم را بدهند. حتی به آنها گفتم هر طور دوست دارید طلبم را بدهید، ولی متأسفانه این اتفاق رخ نداد. فقط یک قسط از طلب من پرداخت شد، ولی متأسفانه بعد از آن دیگر خبری نشد و پیگیری‌های من و مدیر برنامه‌هایم نیز نتیجه‌ای در بر نداشت.

وی در ادامه یادآور شد: بعد از گذشت مدتی باز هم با مسئولان باشگاه جلسه داشتیم و من تأکید کردم اگر طلبم پرداخت نشود شکایت خواهم کرد. من حتی در آن جلسه یک سوم طلبم را بخشیدم، ولی با گذشت زمان باز هم چیزی تغییر نکرد و طلبم پرداخت نشد. با این شرایط راهی جز شکایت از این باشگاه برایم باقی نمانده بود و در نهایت با پیگیری‌های لازم و سپردن این کار به وکیلم از باشگاه گسترش فولاد تبریز (ماشین‌سازی) شکایت کردم.

مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه دوست نداشته پنجره نقل‌وانتقالات برای باشگاه ماشین‌سازی بسته شود، تصریح کرد: من سه سال صبر کردم، ولی چیزی عوض نشد. در نهایت باید شکایت می‌کردم تا به حقم برسم. البته مسئولان باشگاه ماشین‌سازی هم با من تماس گرفته و گفتند که طلبم را پرداخت خواهند کرد.

پریرا در مورد آخرین وضعیت باشگاه فولاد خوزستان گفت: ما نتایج خوبی در این فصل گرفتیم و البته دو سوم بازی‌ها نیز باقی مانده است. تلاش می‌کنیم تا در ادامه نتایج بهتری بگیریم. در فولاد کار کردن با یک مربی حرفه‌ای مثل نکونام خیلی خوب است. این شعار ماست که «همه برای هم تلاش می‌کنیم» و سرمربی تیم به کار تیمی اهمیت زیادی می‌دهد.

2051

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *