مهاجم والنسیا دوباره در رادار اتلتیکومادرید


رودریگو هنوز هم گزینه نقل و انتقالاتی دیگو سیمئونه و اتلتیکومادرید است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال اسپانیا، آاس گزارش داده که اتلتیکومادرید هنوز هم خواهان جذب رودریگو مورنو، مهاجم ملی پوش باشگاه والنسیا است و از جذب او صرف نظر نکرده است.

گزارش های متعددی در فصل تابستان این انتقال را تمام شده می‌دانستند و مارکا در ماه آگوست، ادعا کرد بحث اکنون تنها بر سر زمان رسمی اعلام این انتقال است. این گزارش ها حکایت از آن داشتند که باشگاه پایتخت نشین اطمینان دارد که با پرداخت 60 میلیون یورو می‌تواند رودریگو را جذب کند و رقابت را در خط حمله با حضور دیگو کاستا و آلوارو موراتا افزایش دهد.

رابطه عالی میان میگل آنخل خیل مارین (مدیرکل اتلتیکو)، پیتر لیم (رئیس والنسیا) و ژرژ مندس (سوپرایجنت رودریگو) از جمله عوامل تسهیل کننده این انتقال یاد شده بود. 

رودریگو شروع ضعیفی در فصل جاری داشته و با افت عملکرد در مقایسه با دو فصل قبل مواجه شده است. او در شرایطی در 17 بازی این فصل تنها 3 گل به ثمر رسانده که در فصل گذشته 14 گل و دو فصل قبل 19 گل در تمامی رقابت ها برای والنسیا به ثمر رسانده بود.

علیرغم این افت آمار، او هنوز هم گزینه شماره یک دیگو سیمئونه در نقل و انتقالات زمستانی است. اولیویه ژیرو، ادینسون کاوانی و تیمو ورنر دیگر مهاجمانی هستند که برای پنجره نقل و انتقالاتی ژانویه به اتلتی لینک شده اند.

7712

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *