مدافع شهرخودرو بازی‌های انتخابی المپیک را از دست داد


مدافع تیم فوتبال شهر خودرو به دلیل مصدومیت نمی‌تواند تیم امید را در انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو همراهی کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمد آقاجانپور یکی از مهره‌های ثابت و تأثیرگذار تیم فوتبال امید کشورمان در دو سال گذشته بوده که در پست دفاع راست در مرحله مقدماتی رقابت‌های قهرمانی آسیا نیز حضور داشت.

مدافع شهر خودروی مشهد به دلیل مصدومیت اردوی اخیر این تیم در اندونزی و قطر را از دست داد و با توجه به نتایج MRI و همچنین نظر کادر پزشکی تیم امید امکان حضور در دور نهایی مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا و مرحله مقدماتی رقابت های المپیک را نخواهد داشت.

آقاجانپور در این خصوص گفت: اتفاق بسیار تلخی است که در این مقطع حساس فرصت همراهی تیم امید را از دست می‌دهم. شنیدن این خبر برای خودم بسیار تلخ و حتی باورنکردنی بود. ماه‌ها در کنار هم تلاش کردیم، در اردوها و مسابقات مختلف و حالا نتایج آزمایش‌ها متأسفانه نشان می‌دهد که این مصدومیت مانع از حضور من در بازی‌های تایلند خواهد شد. ابتدا مصدومیت و یک کشیدگی بسیار ساده از ناحیه چهار سر ران بود که حالا به این شکل برایم مشکل‌ساز شده و باید مدت بیشتری استراحت کنم.

مدافع باشگاه شهر خودرو خاطرنشان کرد: دلم با بچه‌هاست و برای تیم در مسابقات آرزوی موفقیت می‌کنم. این تیم مدت زیادی است که شکل گرفته و بچه‌ها برای موفقیت همدل و هم‌قسم هستند. زحمات زیادی در این مدت کشیده‌ایم و حالا زمان آن است که نتیجه این تلاش‌ها را ببینیم. ان‌شالله با درایت کادر فنی و زحمات آقای استیلی و همکارانش همچنین تلاش و همت بچه‌ها، تاریخ‌ساز شویم و من هم بتوانم در مسابقات المپیک پیراهن مقدس تیم ملی کشورم را بر تن کنم و در کنار بچه‌ها باشم.

سایت فدراسیون فوتبال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *