فال روزانه ۲۹/ ۰۸/ ۱۳۹۸

[ad_1]

فال روزانه چهارشنبه 29 آبان 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 29 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال همانطور که انتظار دارید، نتیجه تلاش هایتان را خواهید گرفت و زندگی تان وارد مرحله جدیدی خواهد شد. سعی کنید از این پس به زندگی تان ثبات دهید. در روابط تان با اطرفیان کمی مشکل دارید. احساس می کنید که دیگران شما را درک نمی کنند اما این وظیفه خود شماست که برای به دست آوردن چیزهایی که می خواهیم تلاش کنید. بنابراین برونگرا باشید و نیازهایتان را به زبان آورید. در یکی دو ماه آینده یکی از نگرانی های بزرگ زندگی تان از بین خواهد رفت. از نظر کاری در اوایل سال جدید پیشنهادهای خوبی را دریافت خواهید کرد که انتظارش را ندارید. اگر مجرد هستید، در جمعی با فردی آشنا خواهید شد که به تدریج عشق زندگی تان می شود. ماه اردیبهشت ماهی پر از هیجان و سفر برایتان خواهد بود. از سالی پر از موفقیت نهایت لذت را ببرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما به دلیل حس رقابتی که با دیگران دارید، دوست دارید که همیشه چند قدم از دیگران جلوتر باشید. اما این ویژگی در چنین روزی باعث می شود که مسیرتان را گم کنید. بهتر است که در کنار دیگران راه روید و برای مسیری که می خواهید در پیش بگیرید، با اطرافیان تان مشورت کنید. دوستی برای مشورت پیش شما می آید، دلتان برای او نسوزد و حقیقت را به او بگویید زیرا به صلاحش است.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز آماده مواجه شدن با مخالفت های دیگران باشید. این نزاع جز اعصاب خوردی هیچ فایده دیگری برایتان ندارد پس بهتر است پایتان را از آن بیرون کشید و تنها تماشاگر باشید. حرف های دیگران را تایید کنید اما راه خودتان را بروید. برای این که کمی حالتان خوب شود، با افرادی که به شما انرژی مثبت می دهند بیشتر در ارتباط باشید. ازمان خوبی است تا به دوستی که از شما رنجیده سری بزنید و ناراحتی های او را از دلش در آورید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما عادت دارید که ناراحتی تان را با داد و فریاد زدن برطرف کنید. امروز ممکن است در این شرایط گیر بیفتید اما سعی کنید که کنترل تان را از دست ندهید. در غیر این صورت عواقب بدی را به همراه خواهید داشت. بین شما و یکی از دوستان تان اختلافی بوجود آمده که فکر می کنید غیر قابل حل است. اما اشتباه می کنید. گفتگو با او نه تنها حالتان را بهتر خواهد کرد بلکه رابطه تان را نیز عمیق تر از قبل خواهد ساخت.

فـال روزانـه - Daily Omen

در صحبت هایتان با دیگران نمی توانید منظورتان را به درستی برسانید و همین موضوع شما را ناراحت و عصبی می کند و حتی منجر به بدرفتاری با اطرافیان تان می شود اما یادتان باشد که این مسئله آنقدرها که شما فکر می کنید بزرگ نیست، پس کاری نکنید که بعدها پشیمان شوید. فرصتی برای سفر برایتان فراهم می دهد که باید از همین امروز برای آن برنامه ریزی کنید. بدون هیچ شکی این کار را انجام دهید که اتفاقات خوبی را برایتان رقم خواهد زد.

فـال روزانـه - Daily Omen

در پیش بردن کارهایتان عجله دارید و دوست دارید که هر چه زودتر آنها را به اتمام برسانید. اما بدانید که عجله دقت تان را پایین می آورد. آنچه این روزها بیش از همه اهمیت دارد، سلامتی شماست. بنابراین خیلی به خودتان فشار نیاورید و آهسته تر پیش روید. نگران روابط عاطفی تان هستید اما با کمی سختی در نهایت به مراد دلتان خواهید رسید. کافی ست که به تلاش تان ادامه دهید و امیدتان را زنده نگه دارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

دوست دارید که خودتان را به دیگران ثابت کنید اما با پذیرفتن مسئولیت های زیاد، نمی توانید از پس تمام آنها برآیید، آن وقت است که در چشم دیگران فردی بی مسئولیت و بدقول شناخته خواهید شد. بنابراین بهتر است که در حد توان تان مسئولیت بپذیرید. استرس انجام کاری را دارید که هنوز آغاز نکرده اید، هرچه در این مورد با دیگران بیشتر مشورت کنید، از استرس شما نیز کاهش خواهد یافت. به زودی خبر خوشی از تغییری بزرگ در زندگی تان می شنوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فشار و مسئولی های زیاد باعث شده که احساس خستگی یا حتی ناتوانی کنید. بهتر است بیش از این ادامه ندهید و برای حل برخی مسائلی که انرژی زیادی از شما می گیرند، راه حلی بیاندیشید. از جر و بحث با دیگران نیز خودداری کنید زیرا به خستگی شما دامن می زند. اگر می توانید انتهای روز را به استراحت بپزدارید و خوش بگذرانید. بدبینی شما باعث شده که یکی از دوستان تان را از خود برانید. از زود قضاوت کردن بپرهیزید که به ضرر خودتان تمام می شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز باید کار خودتان را زودتر تمام کنید و به خانه بروید زیرا برای آخر هفته برنامه های مفرحی دارید که باید از همین امروز تدارکات آنها را ببینید. از دیگران کمک بخواهید در غیر این صورت از پس کارها برنخواهید آمد. حرفی شنیده اید که امید شما را نسبت به موضوعی افزایش داده است اما نباید خیلی زود تصمیم بگیرید. کمی به خودتان زمان دهید تا صحت این خبر بر شما ثابت شود. در انتهای روز دوستی با تماسی شما را سورپرایز خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

ممکن است امروز خیلی انرژی خوبی نداشته باشید اما بعد از ارتباط برقرار کردن با دیگران کمی حال تان بهتر خواهد شد. مشکلات مالی که اخیرا داشته اید، با شنیدن خبری از یکی از اعضای خانواده تان تماما حل شده و تغییرات بزرگی را به زندگی تان وارد خواهد کرد. دوست دارید کاری را آغاز کنید اما نگران هستید و مدام این پا و آن پا می کنید. هر چه آن را به تعویق بیاندازید بیشتر به ضررتان خواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

این روزها بی حوصله شده اید و حتی حوصله خودتان را هم ندارید. سعی کنید دلیلش را بیابید و برطرفش کنید زیرا کارهای مهمی برای انجام دادن دارید که باید برای آنها وقت بگذارید. استرس شما در مورد اتفاقی که هنوز نیفتاده، بی مورد است، بنابراین سعی کنید که از زمان حال نهایت لذت را ببرید و فردا را به فرداها بسپارید. اتفاق غیر منتظره ای امروز برایتان می افتد که نگاه تان را به برخی مسایل تغییر خواهد داد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز احساس خستگی دارید، اگر می توانید از دیگران بخواهید تا برخی از کارها را برای شما انجام دهند و خودتان کمی استراحت کنید. سعی کنید مسیرهایی که باید طی کنید را به جای ماشین پیاده بروید تا کمی حالتان عوض شود. فردی به شما علاقه نشان داده که باورتان نمی شود. بهتر است که اکنون هیچ جوابی به او ندهید و کمی فکر کنید. همانقدر که به احساس تان اهمیت می دهید به منطق تان هم اهمیت دهید تا راه درست را به شما نشان دهد.

فـال روزانـه - Daily Omen

دوست دارید که تغییری به زندگی تان بدهید اما نمی دانید چگونه. خیلی عجله نکنید. اجازه دهید که باد مسیر درست را به شما نشان دهد. این روزها انعطاف پذیری می تواند هم در محیط کار و هم در روابط تان به شما کمک کند. اگر مدت هاست از فعالیت بدنی دور بوده اید، امروز می تواند شروع خوبی برایتان باشد. حرفی در جمعی زده اید که موجب سوتفاهم شده است، بهتر است قبل از این که این مشکل بیشتر شود، خودتان برای برطرف کردن آن دست به کار شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

[ad_2]
اینجا محل قرارگیری تبلیغ شماست… با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *