فال روزانه ۱۵/ ۰۹/ ۱۳۹۸


فال روزانه جمعه 15 آذر 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

سالروز تولدتان را تبریک می‌گوییم، در سالی که در پیش‌رو دارید به دنبال نیکی و خوبی باشید و دیگران را در دستاوردهای مفید زندگی‌تان سهیم کنید. چه بسا چیزهای کوچکی که برای شما اهمیتی ندارند، برای دیگران مهم و پرفایده به‌نظر برسد. دی ماه امسال، ماه بسیار خوبی برای شما است و از جایی که فکرش را نمی‌کنید پول چشمگیری روانه جیب شما خواهد شد. مدت زیادی است که نقشه مهمی برای پیش‌برد کارها در سر می‌پروانید، اما هرگز زمان مناسبی برای اجرای این نقشه فراهم نشده است. اسفند ماه بهترین زمان برای اجرای برنامه‌های مهم شما خواهد بود. در ماه دی ماه فردی از شما درخواست کمک می‌کند، به این درخواست پاسخ مثبت دهید چرا که تیر ماه سال آینده شرایط به شما سخت خواهد شد و به کمک نیاز پیدا می‌کنید، در آن زمان کسی که به او کمک کرده‌اید به یاری شما خواهد شتافت. سال تولدتان، سالی سرشار از تجربه‌های جدید و سودمند است، در این سال تا می‌‌توانید پای صحبت بزرگ‌ترها بنشینید و کسب تجربه کنید. مطمئن باشید روزی خواهید رسید که کوچک‌ترها پای صحبت شما بنشینند و تجربه‌های مفیدتان را با آنها درمیان بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز خوبی در پیش شما است، به شرط اینکه گوش‌تان تنها بدهکار حرف‌های خوب و گفته‌های مثبت باشد و به منفی‌بافی محل ندهید. امروز مهمانی بزرگی ترتیب داده‌اید و قصد دارید تمام فامیل و دوستان و آشنایان را دعوت کنید. این مهمانی را جدی بگیرید و سعی کنید حسابی به مهما‌ن‌ها خوش بگذرد. قصد امضای قرارداد یا معامله‌ای مهم را دارید، در امضای این قرارداد عجله نکنید و قبل از هرگونه تصمیمی، تمام جوانب کار را با عقل‌سلیم بررسی کنید. امروز از صبح که از خواب بلند شده‌اید احساس می‌کنید همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیشتر از همیشه شما را دوست دارد. این احساس را به فال نیک بگیرید و روزی سرشار از محبت را پشت‌سر بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

از خودتان راضی نیستید و احساس می‌کنید چیزی در زندگی کم دارید. برای رفع چنین کمبودی در فعالیت‌های خیرخواهانه و خیریه شرکت کنید و با انجام کارهای خیر، رضایت قلبی پیدا نمایید. پدر یا یکی از بزرگان فامیل به شما درخصوص انجام کارهای‌تان در محل کار پند و اندرز داده، امروز زمان خوبی است که به این نصیحت گوش کنید و متوجه شوید که حق با ایشان بوده است. همسر یا عشق‌زندگی‌تان رازی را از شما نهان کرده است، امروز وقتی را برای گفتگو با وی اختصاص دهید و به او بفهمانید که هیچ پرده‌ای میان عشاق وجود ندارد و بهتر است که رازش را با شما درمیان بگذارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

روزهای سختی را پشت‌سر گذاشته‌اید و امروز روی خوش زندگی را خواهید دید. به لحاظ مالی نیز روز خوبی را سپری می‌کنید، اما پیشنهاد می‌کنیم حساب دخل‌وخرج زندگی‌ را داشته باشید.  پیش‌رفت‌های خوبی را در محل‌کار تجربه کرده‌اید اما دامنه تجارت شما از چیزی که هست نیز می‌تواند وسیع‌تر باشد و بهتر است به گسترش دامنه فعالیت‌های تجاری فکر کنید. امروز زمانی را به استراحت و تفریح اختصاص دهید و خودتان را تحویل بگیرید. با همسر یا عشق‌زندگی‌تان بر سر مسائل بسیار کوچک و جزئی دائم جرو‌بحث می‌کنید، این کدورت‌ها را دست کم نگیرید چرا که ادامه آنها، رابطه عاشقانه شما را به خطر می‌اندازد.

فـال روزانـه - Daily Omen

همیشه خودتان را بابت هرکاری که انجام می‌دهید سرزنش می‌کنید و این اخلاق، تأثیر منفی زیادی بر اعتمادبه‌نفس شما گذاشته است. فراموش نکنید که انسان جایزالخطا است و جلوی بزرگنمایی اشتباه‌ها را بگیرید. به لحاظ کاری امروز فرصتی برای شراکت یا سود بیشتر در پیش‌روی شما قراردارد. مدت زیادی است که می‌خواهید دوستان و آشنایان را به مهمانی دعوت کنید، امروز بهترین زمان برای مهمانی و خوش‌گذرانی تا پاسی از شب است. آن‌گونه که باید و شاید به همسر یا عشق‌زندگی‌تان رسیدگی نمی‌کنید و امروز ثابت کنید که همیشه به فکر او هستید.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان سخت‌کوش و پرتلاشی هستید و استراحت برای شما معنی ندارد،‌ فراموش نکنید که بدن شما نیاز به استراحت دارد و اگر با همین شدت کار کنید، در آینده سلامتی‌تان به خطر خواهد افتاد. گره‌ای در کار شما افتاده و تجارتی که به آن مشغول هستید مانند گذشته سودآوری ندارد، در این شرایط پای صحبت افراد متخصص و قدیمی‌های حرفه خود بنشینید و راه‌های سود بیشتر را از آنها جویا شوید. خبری فرخنده به گوش شما می‌رسد و امروز باخبر می‌شوید که یکی از آشنایان راهی خانه بخت خواهد شد. بیش از حد نگران آینده هستید و آنگونه که باید از زندگی لذت نمی‌برید، به خاطر داشته باشید کسی از آینده خبر ندارد و شادی امروز را فدای نگرانی برای آینده نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز پیامی به دست شما می‌رسد، این پیام یا خبر مفهومی دوپهلو دارد و مواظب سوء‌برداشت از مفهوم این پیام باشید. خودتان را بیشتر بشناسید و رویکردی ایده‌آل‌گرایانه را در کار و زندگی درپیش بگیرید. برای تعادل در زندگی خانوادگی، اهمیت بیشتری به ارزش‌های والای انسانی قائل شوید. از حضور در جمع خسته‌‌ شده‌اید و مدتی است که می‌خواهید زمانی را دور از هیاهوی جمع، در تنهایی سپری نمایید. امروز این فرصت فراهم می‌شود و حسابی با خودتان خلوت کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کار نادرستی انجام می‌دهد و ممکن است از این کار به شما ضرر وارد شود. این اشتباه را نادیده بگیرید و ثابت کنید که بیشتر از این‌ها برای شما ارزش دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان انزوا طلبی هستید و با خانواده و دوستان دم‌خور نمی‌شوید. امروز به جای اینکه گوشه عزلت‌طلب کنید، سری به خانواده بزنید و لحظه‌های خوشی را سپری کنید. روز خوبی برای سرمایه‌گذاری است و سرمایه‌گذاری امروز شما، سودی بلند‌مدت را به دنبال خواهد داشت. قصد ازدواج دارید، اما هنوز نیت خود را با عشق‌زندگی‌تان مطرح نکرده‌اید، امروز زمان خوبی است که با دلدارتان صحبت کنید و عشق‌نهانی خود را هویدا نمایید. انسان‌ زحمت‌کشی هستید و تاکنون تلاش‌های زیادی در محل‌کار انجام داده‌اید. امروز این تلاش‌ها به بار خواهد نشست و زندگی راحت‌تری را در پیش‌رو خواهید داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

قصد خرید ملک یا مغازه‌ای دارید، امروز در انجام این معامله شک نکنید و مطمئن باشید سود خوبی از این راه نصیب شما خواهد شد. خبر خوشی در محل کار به دست شما میرسد. این خبر را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و آنها را در شادی خودتان سهیم کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز تمام تلاش‌اش را انجام می‌دهد تا شما را از همیشه خوشحال‌تر کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان‌زودرنجی هستید و از کوچک‌ترین امور زندگی عصبانی می‌شوید، اگر امروز مواظب این رفتار نباشید، دلخوری میان شما و اعضای خانواده ایجاد خواهد شد. مدت‌ها است که پولی به کسی داده‌اید و امروز طلب‌ شما وصول می‌شود. سفره دل‌تان را پیش هر کس و ناکسی باز می‌کنید، این اخلاق را کنار بگذارید و رازهای زندگی‌تان را برای غریبه‌ها برملا نکنید. تصمیم مهمی در سرکار باید اتخاذ کنید، تمام جوانب‌کار را در این تصمیم در نظر داشته باشید تا آسیبی به موقعیت کاری شما وارد نشود. امروز جرو‌بحث کوچکی میان شما و فردی صورت می‌گیرد، اجازه ندهید این فرد حرفش را روی کرسی بنشاند.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز خوبی در پیش ندارید و مشکل مالی برای شما پیش می‌آید و روزتان حسابی خراب می‌شود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان رفتاری انجام داده و شما را ناراحت کرده، فراموش نکنید که بخشش از بزرگان است و از اشتباه‌ او چشم‌پوشی کنید. نقشه‌های مهمی برای آینده‌تان در سر دارید، اما رازدار نیستید و این نقشه‌ها را با افراد مختلفی درمیان می‌گذارید، مطمئن باشید با این رویه هرگز نمی‌توانید نقشه‌های‌تان را عملی کنید. امروز کار زیادی ندارد و چند ساعتی زودتر از محل کار به منزل بیایید و بقیه روز را در کنار افراد خانواده سپری کنید. فردی به کمک شما نیاز دارد، به ندای کمک این فرد پاسخ مثبت بدهید و فراموش نکنید که شما هم ممکن است روزی نیاز به کمک پیدا کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان مبادی‌آدابی هستید و این اخلاق شما را به نُقل هر انجمنی تبدیل کرده است. امروز مجبور می‌شوید هزینه چشمگیری را برای خرج و تعمیرات منزل اختصاص دهید و از این بابت در مضیقه مالی قرار خواهید گرفت. مسافرتی در پیش دارید و فکر می‌کنید که وقت خوبی برای سفر نیست، اما در این سفر با افراد جدیدی آشنا می‌شوید و موقعیت شغلی شما تضمین خواهد شد. ا امروز میان شما و همسرتان سر موضوعی قدیمی جروبحث ایجاد خواهد شد اما اوضاع تا شب درست می‌شود و صلح‌وصفا میان شما برقرار خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

اجازه ندهید که مشکلات و سختی‌های زندگی شما را مأیوس کند و فراموش نکنید که خنده بر هر درد بی‌درمانی دوا است. امروز از صبح که از خواب بلند‌ شده‌اید هوس خرید و ولخرجی به سر شما زده، اما جلوی خودتان را بگیرید و پولی که با هزارویک‌زحمت به‌دست آورده‌اید را به‌راحتی از کف ندهید. وعده‌ای به همسر یا عشق‌زندگی‌تان داده‌اید و قرار است برای او کاری انجام دهید، اما امروز فرصت نمی‌کنید و عشق‌زندگی‌تان حسابی از شما دلخور خواهد شد. در محل کار پیشرفت خوبی خواهید داشت و نظر همکاران به شما جلب می‌شود. امروز چشم از اموال و دارایی‌های‌تان برندارید چرا که احتمال سرقت دارایی‌های شما وجود دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen


اینجا محل قرارگیری تبلیغ شماست… با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *