فال روزانه ۱۴/ ۰۹/ ۱۳۹۸


فال روزانه پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

سالروز تولدتان را تبریک می‌گوییم، در سالی که آغاز آن را شاهد هستید، تمرکز ویژه‌ای به کسب درآمد و فعالیت‌های مالی خواهید داشت اما فراموش نکنید که غرق مال دنیا نشوید و همیشه جایی برای خوشی و شادی در زندگی‌تان باز کنید. در انجام کارها احساس مسئولیت زیادی دارید و اطرافیان شما را به عنوان فردی گشاده‌دست و سخاوتمند می‌شناسند. فشار کاری شما در ماه‌‌های دی و بهمن به اوج می‌رسد و از اکنون خودتان را آماده کنید که این فشار کاری، نگرانی بیش‌از‌حدی به شما وارد نکند و از پا نیافتید. انسان مدبر و حسابگری هستید و به لطف این روحیه، در سالی که پیش‌روی شما است با مشکل مالی کمرشکنی روبرو نخواهید شد. در اسفند ماه خانه یا لوازم منزل شما نیاز به تعمیر پیدا می‌کند، از آنجایی که دستی در کارهای فنی دارید، پیشنهاد می‌کنیم شخصاً آستین بالا بزنید و با تعمیر این لوازم، در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید و خلاقیت و کارآمدی خود را به اعضای منزل ثابت نمایید. در ماه‌های خرداد و مرداد سال آینده با چالشی روبرو می‌شوید، برای حل این چالش دست‌تان را به زانوی خودتان بگیرید و اجازه ندهید اطرافیان شما را دست کم بگیرند. شهریور سال آینده ماه درخشانی برای شما است و زحمت‌های‌تان به بار می‌نشیند و ماه‌های دیگری که تا سال بعدی تولدتان پیش‌رو دارید را در آرامش و صفا سپری خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

یکی از دوستان نزدیک‌تان با شما سرسنگین‌شده است و از این رفتار حسابی دلخور هستید، اما پیشنهاد می‌کنیم این رفتار را به روی دوست‌تان نیاورید و اجازه دهید گذر زمان همه‌چیز را میان شما حل کند. راز پول و ثروت در پس‌انداز و صرفه‌جویی نهفته است و بهتر است از همین امروز صرفه‌جویی را آغاز نمایید و تا می‌توانید اندوخته جمع کنید. امروز از آن روزها است که عشق در نهاد شما جوانه زده و دنیا را عاشقانه می‌بینید، به این عشق بال و پر دهید و دست همسر یا عشق‌زندگی‌تان را بگیرید و برای شام بیرون بروید و شبی سرشار از عشق را تجربه کنید. کارهای عقب‌مانده زیادی دارید و امروز یکی از همکاران بدون اینکه از او درخواست کرده باشید، به شما کمک می‌کند تا کارهای عقب‌مانده را انجام دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شخصیت جذابی دارید و به لطف این روحیه، امروز افراد مانند آهنربا به شما جذب می‌شوند. برنامه‌های زیادی برای آینده در سر دارید اما بهتر است رازنگه‌دار باشید و از برنامه‌های مالی و نقشه‌هایی که کشیده‌اید با کسی سخن نگویید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیشتر از همیشه به شما محبت خواهد کرد، رفتاری در پیش بگیرید که قدردان این محبت باشید. زمان از دست شما در رفته و هرچقدر هم که تلاش می‌کنید باز هم از کارهای‌تان عقب هستید، در چنین شرایطی برنامه‌ریزی دقیقی برای انجام امور روزانه آماده کنید و با مدیریت و تدبیر، نبض زمان را در دست بگیرید. امروز اتفاق فرخنده‌ای برای شما رخ می‌دهد و از این اتفاق شاد و سرخوش خواهید شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

عادت به بزرگ‌نمایی مشکلات دارید و به همین دلیل روحیه‌تان ضعیف‌شده و همیشه نگران آینده هستید. با این روحیه کار به جایی نخواهید برد و امروز بهترین زمان برای رویارویی با مشکلات است. روز خوبی برای انجام معامله و تجارت نیست و برای اینکه پولی از دست ندهید شش‌دانگ حواس‌تان را جمع کنید. شخصیت جذابی دارید و این روحیه باعث می‌شود امروز دوستان جدیدی پیدا کنید. مدتی است که به همسر یا عشق‌زندگی‌تان کم‌توجهی می‌کنید و این رفتار او را به تنگ‌آورده و امروز میان شما کدورتی ایجاد خواهد شد.فراموش نکنید راه رسیدن به موفقیت با تلاش و صبر باز خواهد شد. امروز بعدازظهر سر شما خلوت می‌شود، از این فرصت برای خلوت با خودتان بهره بگیرید و کتاب بخوانید و به موسیقی گوش فرا دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به دستاورد مهمی در زندگی رسیده‌اید و امروز زمان آن است که این موفقیت را با دوستان به اشتراک بگذارید و جشن بگیرید. امروز موعد پرداخت قبض یا سررسید وامی است و از این بابت حسابی دست‌تان تنگ خواهد شد. با دوست جدیدی آشنا می‌شوید و این رفاقت زمینه‌هایی برای کسب‌و‌کاری پرسود را در آینده رقم می‌زند. یکی از اعضای فامیل نیاز به کمک شما دارد اما به اندازه‌‌ای سرتان شلوغ است که فرصتی برای کمک به او پیدا نمی‌کنید، مشکلات خود را با او درمیان بگذارید و به وی اطمینان‌خاطر بدهید که در اولین فرصت دست یاری به سمت او دراز خواهید کرد. برای بعد‌ازظهر برنامه‌‌های زیادی ریخته‌اید، اما مهمانی ناخوانده از راه می‌رسد و تمام نقشه‌های‌تان را نقش بر آب می‌کند. غم به دل‌تان راه ندهید چرا که این مهمان با خودش شادی و صفا را به منزل شما خواهد آورد و دورهم حسابی به شما و اعضای خانواده خوش خواهد گذشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان‌ ایرادگیری هستید و دائم به کار دیگران اشکال وارد می‌کنید، این روحیه باعث شده تا دیگران نیز در مقابل این رفتار شما جبهه بگیرند و از هر کاری که انجام می‌دهید اشکال بگیرند. این روحیه شما را به جایی نمی‌برد و از همین امروز ایراد‌گیری را کنار بگذارید و مردم‌دار باشید. مدتی است که قصد خرید کالایی را دارید، امروز بهترین زمان برای خرید است، چرا که قیمت این کالا افزایش پیدا خواهد کرد.چند وقتی می‌شود که نقشه کشیده‌اید کار مهمی را امروز انجام دهید، اما همسر یا عشق‌زندگی‌تان مزاحم شما می‌شود و نمی‌توانید این کار را به پایان برسانید، در این شرایط اعصاب‌تان را کنترل نمایید و اجازه ندهید کار میان شما و عشق‌زندگی‌تان فاصله بیاندازد.

فـال روزانـه - Daily Omen

گره‌ای در کار و کاسبی شما افتاده و برای بازکردن این گره با همکارانی که تجارت آنها همانند شما است و تجربه‌ای بیشتر در این تجارت دارند مشورت نمایید و آینده شغلی خود را تضمین نمایید. فردی نقشه‌های شومی برای شما کشیده و این نقشه‌ها کار و حرفه‌ شما را به خطر خواهد انداخت، در نتیجه امروز حواس‌تان را حسابی جمع کنید و نقشه‌های این فرد نابکار را نقش برآب نمایید. روز شلوغ و پرکاری را در پیش‌رو دارید و از ابتدای صبح نقشه‌ کشیده‌اید که امروز را حسابی کار کنید تا بعداز‌ظهر فرصتی را برای خلوت با خودتان داشته باشید. اما کار‌های امروز تا دیروقت شما را مشغول نگه خواهد داشت. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز برنامه‌‌ای غافلگیر کننده برای شما در نظر دارد و حسابی شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

رابطه‌ای صمیمانه با همکاران در محل کار دارید و امروز یکی از این همکاران سفره دلش را پیش شما باز می‌کند و گفتگویی دوستانه را با این همکار تجربه خواهید کرد. نقشه‌ای برای موفقیت کشیده‌اید و با تمام قوا این نقشه را دنبال می‌کنید، اما امروز فردی سد راه‌تان می‌شود. در برخورد با این فرد جانب ادب و احتیاط را نگه دارید، اما اجازه ندهید مانع انجام برنامه‌های شما شود. امروز بعدازظهر حتماً فرصتی را به اعضای خانواده اختصاص دهید و از بودن در کنار آنها لذت ببرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان خلاق و خوش‌فکری هستید، این روحیه را دست‌کم نگیرید و با خلاقیت و نوآوری، راه‌های جدیدی برای کسب درآمد پیدا کنید. اطرافیان حرف‌های زیادی پشت‌سر شما گفته‌اند و امروز این حرف‌ها به گوش شما می‌رسد. اجازه ندهید این حرف‌ها شما را ناراحت کند و با بی‌اعتنایی به این حرف‌ها، راه خودتان را در زندگی پیش‌ بگیرید و کاری را انجام دهید که فکر می‌کنید به نفع شما است. روز خوبی برای عاشقی است و همسر یا عشق‌زندگی‌تان را در گرمای عشق‌تان شریک کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فردی به شما پیشنهاد سرمایه‌گذاری در کاری کرده است و برای این سرمایه‌گذاری شک دارید. این پیشنهاد را به فال نیک بگیرید چرا که در آینده سود خوبی نصیب‌ شما خواهد شد. مدتی است که به پدر و مادر یا بزرگ‌ترهای فامیل سر نزده‌اید، امروز وقت خوبی است که حال آنها را جویا شوید. روز خوبی برای تجارت است و رونق چشمگیری را در کاسبی امروزتان تجربه خواهید کرد. انسان‌ زحمت‌کشی هستید، اما این زحمت‌ها هرگز به چشم کسی نیامده و از شما قدردانی نکرده‌اند. امروز اطرافیان حسابی بابت زحمت‌هایی که کشیده‌اید از شما قدردانی خواهند کرد. کدورتی میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان در گرفته بود و مدتی است که میان شما فاصله افتاده است. امروز زمانی است که دلخوری‌ها را کنار بگذارید و آتش عشق‌تان را شعله‌ور کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

برای رسیدن به موفقیت هرگز از تلاش دست نمی‌کشید و اگر به دنبال موفقیت بیشتری هستید، به فکر سرعت‌ عمل‌بیشتری در انجام کارها باشید و دیدگاه‌تان را به کار ارتقا دهید. امروز یکی از آشنایان که احتمالاً با او همسایه هستید از شما درخواست پول می‌کند، پیشنهاد می‌کنیم در پرداخت پول به این فرد رودربایستی نکنید و قبل از اینکه به او پول قرض دهید، توان مالی وی و شرایط بازپرداخت این پول را بررسی نمایید. در محل کار یا منزل میان آشنایان شما کدورتی در می‌گیرد، برای حل این دلخوری پا پیش‌ بگذارید و این افراد را با هم آشتی دهید. امروز زمان خوبی برای برنامه‌ریزی و نقشه‌کشیدن برای آینده است. این برنامه‌ها را روی کاغذ بیاورید و آینده‌ای قابل دسترس را برای خودتان ترسیم نمایید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اوضاع‌تان به لحاظ مالی خراب شده و برای رهایی از این مخمصه با یکی از بزرگ‌ترهای فامیل مشورت کنید و شیوه‌های سرمایه‌گذاری و پس‌انداز را فرا بگیرید. مدتی است از یکی از دوستان تان خبری ندارید و حسابی دلتنگ‌ او هستید، امروز با او تماس بگیرید و جویای حالش شوید. به لحاظ فکری و ذهنی حسابی درگیر هستید و در این شرایط سخت، همسر یا عشق‌زندگی‌تان آن‌گونه که انتظار دارید از شما پشتیبانی نمی‌کند. بهتر است در قبال این رفتار به او خرده نگیرید و فراموش نکنید که عشق‌زندگی‌تان کاملاً در جریان دلمشغولی‌های شما نیست.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز بسیار حساسی را در پیش دارید و اگر حواس‌تان را جمع نکنید، دزد به مال و اموال شما خواهد زد و چیزهای گران‌قیمتی را از دست خواهید داد. یکی از اطرافیان بدون اینکه شما خبر داشته باشید اهمیت ویژه‌ای به شما می‌دهد و به الگویی در زندگی وی تبدیل شده‌اید. در نتیجه دقت بیشتری در کارها داشته باشید و این فرد را از رفتار خود ناامید نکنید. نقشه‌های جدیدی و هیجان‌انگیزی برای آینده کشیده‌اید، این نقشه‌ها را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید و مطمئن باشید او نیز در انجام این نقشه‌ها کنار شما خواهد بود. امروز می‌خواهید کاری مورد علاقه را در اوقات فراغت بعدازظهر انجام دهید اما فشار کار و زندگی مجالی برای این کارها فراهم نخواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen


اینجا محل قرارگیری تبلیغ شماست… با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *