دلجویی توران از تریم؛ شاگرد دست استاد را بوسید+عکس ها


آردا توران با فاتح تریم آشتی کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، در نخستین مسابقه از هفته دوازدهم سوپرلیگ ترکیه جمعه شب و از ساعت 21 (به وقت تهران) گالاتاسرای در ورزشگاه ترک تلکام آرنا به مصاف استانبول باشاک شهیر رفت.

این دیدار در شرایطی آغاز شد که هر دو تیم پیش از این دیدار 19 امتیازی بودند و باشاک شهیر تنها به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به گالاتاسرای در رده پنجم جدول حضور داشت.

یش از آغاز بازی دو تیم آردا توران بازیکن اسبق بارسا و کنونی باشاک‌شهیر به سمت مربی سابق خود در گالاتاسرای و تیم ملی رفت و برای رفع خصومت‌های گذشته به رسم احترام دست مربی و استاد خود فاتح تریم را بوسید تا پس از مدت‌ها این دو چهره سرشناس با هم آشتی کنند.

نزدیک به یک سال و نیم پیش فاتح تریم و آردا توران در دوران حضور در تیم ملی ترکیه به دلیل برخورد بد آردا توران با یک خبرنگار در پرواز تیم ملی درگیر شدند و سرمربی تیم آردا را از اردو اخراج کرد.

باشاک‌شهیر در این بازی خارج از خانه با گل دقیقه 78 گولبراندسن 1-0 گالاتاسرای را شکست داد و با 22 امتیاز موقتا به رتبه نخست سوپرلیگ ترکیه رسید. توران که بازی را از روی نیمکت آغاز کرده بود در دقیقه 87 به جای عرفان جان به زمین مسابقه رفت.

7712

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *