تصمیمات جدید در وزارت آموزش و پرورش/ به گیرندگان حقوق نامتعارف هشدار دادند


به گزارش اقتصادنیوز به نقل از همشهری آنلاین، در این جلسه یکی از اعضای هیات مدیره که پیش از این به دلیل دریافت اضافه کار نامتعارف از سمت معاونت مالی صندوق  عزل شده‌بود از عضویت در هیت مدیره نیز برکنار و پندار مهدی به جای وی منصوب شد.

شایان ذکر است؛ تفاوت این جلسه با سایر جلسات صندوق در سال های گذشته در رسیدگی و پرداختن  به مسائل اساسی و زیرساختی بود.از جمله  می توان به تشکیل دبیرخانه هیت امنا اشاره کرد که قبل از این چنین دبیرخانه ای نبوده و  از این به بعد مدون کردن و پیگیری  مصوبات را برعهده خواهد  داشت.

اولین واکنش مسعود نیلی به خبر بازنشستگی اجباری اش

شنیده ها حاکی از آن است که در بخشی از این جلسه رضامراد صحرائی در پاسخ به یکی از اعضا که  برخی برکناری ها را زیاده روی تلقی کرد، واکنش تند ی نشان داده و بیان کرد ه است:در صندوق ذخیره با تمام توان برای حفظ امانت فرهنگیان تلاش خواهم کرد و تمام کسانیکه حقوق غیرمتعارف دارند و در دوره گذار مدیریت در آموزش و پرورش از فضای خلا استفاده کردند و مصوبات غیر متعارف تصویب  کردند بررسی جدی  خواهند شد و هیت مدیره موظف است گزارش  شفاف و بدون ملاحظه ای را در این خصوص به بنده ارائه دهد.

وزیر آموزش و پرورش در این جلسه دستور صرفه جویی و پرهیز از هزینه کرد بی مورد  داده و تاکید کرده است :  تمام دفاتر صندوق در یک مجموعه متمرکز شوند تا امکان نظارت بیشتر و پرهیز از هزینه های بی مورد فراهم شود.

شنیده ها حاکی از آن است که در روزهای آینده اخبار امیدوارکننده ای از تغییرات جدید و برخورد با مفاسد در صندوق ذخیره فرهنگیان به گوش خواهد رسید.

کد خبر 790142

خرید زعفران

معرفی تسهیلات بانکی

املاک قشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *