استیلی پیش از سفر به تایلند: آماده‌ترین نفرات در فهرست نهایی قرار می‌گیرند


سرمربی تیم فوتبال المپیک ایران دیشب به منظور بررسی شرایط کشور میزبان راهی بانکوک شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فدراسیون فوتبال، حمید استیلی، سرمربی تیم ملی فوتبال امید، پیش از سفر به تایلند در خصوص بررسی شرایط این کشور گفت: در فاصله کوتاه باقی مانده تا رقابت‌های انتخابی المپیک لازم بود کلیه شرایط مرتبط با سفر به تایلند و برنامه تمرینات همچنین هماهنگی‌های لازم در این خصوص را انجام بدهیم. در این سفر ابتدا در بانکوک مذاکرات و هماهنگی‌هایی با سفارت ایران همچنین فدراسیون فوتبال تایلند خواهیم داشت. پس از آن در شهر سونگلا که محل برگزاری بازی‌های گروه سوم است از هتل محل اقامت، استادیوم بازی‌ها همینطور زمین‌های تمرینی بازدید می‌کنیم. برای ما مهم است که کلیه نکات جزئی را پیش از ورود تیم بررسی کنیم تا با آمادگی لازم و پیش بینی تمامی موارد وارد تایلند شویم. تلاش می‌کنیم هماهنگی‌ها به شکلی باشد که از نظر اقامت حتی تهیه غذای مناسب و سایر موارد همه چیز را پیش بینی کنیم. همچنین آقای ماجدی به عنوان نماینده کمیته فنی و فدراسیون در این سفر حضور دارد که به زبان و شرایط کشور تایلند آشناست و ارتباط خوبی با فدراسیون این کشور دارد.


سرمربی تیم امید در خصوص آزمون آمادگی جسمانی بازیکنان تیم المپیک گفت: این آزمون برای ما بسیار مهم و تعیین کننده است چرا که پس از تهیه اطلاعات و آمار مرتبط با شرایط جسمی بازیکنان می‌توانیم در خصوص تمرینات و برنامه های آماده سازی نفرات به صورت تفکیک شده تصمیم گیری کنیم. این مساله قبل از شروع اردوی آذرماه بسیار مهم است. تلاش می‌کنیم با همکاری باشگاه‌ها تعدادی از بازیکنان را زودتر در اختیار داشته باشیم و با توجه به نتایج آزمون برنامه‌های تمرینی اختصاصی در نظر بگیریم.


استیلی در پایان پیرامون برنامه‌های آماده سازی تیم امید قبل از اعزام به تایلند گفت: ابتدا تمرینات تیم در تهران آغاز می‌شود و پس از آن در حال هماهنگ‌سازی برنامه اردوی قطر هستیم. تلاش می‌کنیم دو، سه بازی دیگر پیش از شروع مسابقات داشته باشیم و در نهایت حدود یک هفته پیش از آغازی بازی‌ها وارد تایلند شویم تا فرصت کافی برای هماهنگی با شرایط آب و هوایی و اختلاف ساعت را داشته باشیم. مساله مهم در  فرصت باقی‌مانده ایجاد هماهنگی مناسب و البته انتخاب بهترین‌هاست. تا آخرین روز شرایط تمامی گزینه‌ها را زیر نظر داریم تا بهترین نفرات و آماده‌ترین بازیکنان را برای حضور در فهرست نهایی انتخاب کنیم.

سایت فدراسیون فوتبال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *